Nové Výprodej Sonos Connect AMP ZP120 Zobrazit větší

Sonos Connect AMP ZP120

15 290 Kč

Sonos CONNECT:AMP bílý

Zónový přehrávač Sonos Connect:AMP nabízí nejen elegantní design, ale především čistý a kvalitní zvuk, jenž ozvučí celou místnost. Díky široké kompatibilitě můžete propojit zařízení s několika dalšími reproduktory a vytvořit ideální podmínky pro poslech oblíbené hudby či zvukové kulisy. Vzhledem k bezdrátovému propojení je možné zařízení ovládat pomocí svého smarthphonu či tabletu s operačním systémem Android i iOS odkudkoliv z domu.

Elegantní a kvalitní design systému je opatřen tlačítky pro úpravu hlasitosti a několika vstupními konektory, včetně dvouportového switch konektoru. Hliníkové tělo zajišťuje pasivní chlazení při používání a moderní design skvěle ozdobí váš nábaitek. Pomocí Wi-Fi můžete streamovat miliony skladeb z hudebních serverů, či naladit tisíce rozhlasových stanic z celého světa v té nejlepší kvalitě.

SONOS Connect Amp

Bezdrátově streamovat hudbu do svého domácí kina, sterea a mnoho dalšího

Sonos® Connect Amp neboli ZonePlayer ZP120 umožňuje přehrávat veškerou hudbu kterou chcete, po celém domě. Stačí připojit Connect ZP120 k jakéhokoli reprosoustavě v každé místnosti a je to, okamžitě jste součástí bezdrátového systému Sonos. Ovládat jej můžete zdarma staženou aplikací pro PC, MAC, Android, Apple. Jednoduchý průvodce vás provede instalací i spárováním přístroje pomocí vizuálních ikon na display. Otevírají se tím nové možnosti jak svůj byt, dům kombinovat do multi room poslechu hudby. V jednotlivých místnostech může hrát to samé, nebo rozdílné nahrávky a vše to ovládáte pomocí telefonu, tabletu nebo počítače. Tu samou aplikaci mají nainstalovanou i ostatní členové rodiny a nezávisle mohou ovládat celý systém. Oproti levnějšímu Sonos Connect obsahuje Sonos Connect Amp ještě zesilovač třídy D, naprosto tichý s výborným chlazením, s maimálním výkonem 55 W při 8 Ohm a zkreslením   TDN + N < 0.02 %. RCA vstup a výstup na subwoofer má automatickou detekci, lze připojit k TV a využít automaticky externí reproduktory k ozvučení, 80 Hz crossover a rozměry 89 x 185 x 207 mm o váze 2,3 kg. Ethernetový vstup funguje jako Switch a dovoluje zapojení až 100 přístrojů za sebou v případě že není wifi. Sonos si umí wifi nasdílet a funguje mezi sebou jako bridge.

 Běží to po wifi

Předností tohoto systému je wifi přenos s velikým dosahem oproti bluetooth. V praxi to přináší výhodu ovládání z telefonu a při příchozím nebo odchozím hovoru stále muzika hraje a nepřeruší se signál jako při bluetooth, kdy reproduktor slouží i jako hlasitý odposlech.

Streamuje dostupné hudební služby

Sonos má již integrované internetová rádia, cca 600 stanic které podle různých kriterií můžete filtrovat, dělat si oblíbené knihovny, playlisty. Navíc se připojíte do dostupných služeb Spotify, Tunein, Deezer, Apple Music a dalších, které mají v knihovně miliony skladeb. Ovládáte hlasitost na jednotlivých zónách, hlasitost můžete zafixovat na určitou úroveň. Aktualizace se provádí automaticky.

Ostatní produkty Sonos a párování

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv další produkt Sonos, reproduktory, subwofer, soundbar. Snadno je přes ovládací aplikaci začleníte a přidáte do systému ozvučení. Lze je přidávat a odebírat, lze vytvořit plnhodnotné kino s soundbarem, který obsahuje audio kodeky Dolby Surround.

Vzorová instalace stereo

Sonos Connect AMP + pár reproduktorů

Parametry:

 • Zesilovač: Class-D, 2×55W, 8 Ohm
 • Obsahuje dvouportový switch
 • Analogový vstup RCA
 • Analogový výstup RCA + 1×RCA pro subwoofer
 • Více než 18 milionů skladeb a 100 000 rádií
 • Propojitelný bezdrátově přes WiFi, nebo Ethernet kabelem
 • Ovládání odkudkoliv pomocí smartphonu (Android, iPhone) nebo tabletu (iPad)
 • Hliníkové tělo zajišťující pasivní chlazení
 • Tlačítka: volume (+, -), mute
 • Podpora obrázků alb ve formátech jpg, bmp, png, gif

Obsah balení:

 • Sonos CONNECT:AMP
 • napájecí kabel
 • Ethernetový kabel
 • návod k obsluze

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Sonos Connect AMP ZP120

Sonos Connect AMP ZP120

Síťový přehrávač internetových služeb, zesilovač třídy D, výkon 2 x 55 W při 8 Ohm, streaming z domácí knihovny z NAS a audio zařízení, aplikace pro iOS / Android zdarma

14 dalších produktů ve stejné kategorii: