+ Doprava zdarma!

Lamax Drive S5 Navi+

Na dotaz

4 490 Kč

Popis produktu

Multimediální systém autokamery a dalších zařízení v jednom - Lamax Drive S5 Navi+

Multimediální systém Lamax Drive S5 Navi+ spojuje několik zařízení v jednom. Nabízí funkce duální autokamery, navigace, handsfree, bluetooth, wifi, přehrávání videí a mp3, FM transmiter, GPS tracker nebo USB nabíječku.

Duální autokamera

Velice výkonná duální autokamera ve zpětném zrcátku je perfektním řešením pro řidiče, kteří chtějí mít stále přehled, co se kolem nich děje. S kamerou Lamax budete mít uchován videozáznam, kdyby se stala nehoda a tím můžete pojišťovně poskytnout veškeré materiály. Ne vždy dokážeme včas reagovat na nastalou situaci na silnici, proto je autokamera v zrcátku tím nejvhodnějším řešením. Kamera má jednoduché ovládání a menu v českém jazyce.

Vždy ty nejkvalitnější záběry i ve zhoršených podmínkách

Autokamera s LCD 4,3" displejem vám nabídne ten nejlepší přehled, co se na silnici děje před vámi, ale i za vámi. Snižuje riziko nehody vaší vinou na úplné minimum. Kamera se připíná pomocí přiložených úchytů ke zpětnému zrcátku. Díky svému vzhledu se nestává lákadlem pro zloděje, můžete ji nechat klidně připojenou v autě bez obav. Funguje jako klasické zrcátko a navíc monitoruje situaci i za autem.

Kvalitní záběry z přední kamery se všemi detaily získáte díky Full HD rozlišení 1080i. Má široký 120° záběr, nahrává tak vše, co vidíte. LCD displej se nachází v pravé části zrcátka, nebrání tedy ve výhledu. Zadní kamera pak nahrává v HD rozlišení 720p. Získáte tak neustálou kontrolu při vaší jízdě.

Zabudované Bluetooth

Díky zabudované HandsFree sadě s Bluetooth můžete snadno a legálně telefonovat během řízení a jízdy. Do zařízení můžete nahrát telefonní seznam a připojit jej přes rádio na reproduktory.

Časová smyčka

Kamera disponuje cyklickým natáčením. Pokud vaší kameře dojde při natáčení volné místo, začne přehrávat nejstarší uložené záznamy novými. Funkci lze samozřejmě ručně zapnout i vypnout. Pokud chcete některé záznamy zachovat, zamknete je pomocí funkce pro zamykání videa a fotografií.

Užitečný G-senzor

G-senzor je výborným pomocníkem. Pokud máte nehodu, okamžitě automaticky uzamkne právě nahrávané video, aby nedošlo ke smazání díky funkci časové smyčky. Pro bezchybné, kvalitní a čisté nahrávání byla využita optika se skvělou světelností, vidíte tedy vše, i když je zrovna noc a to v maximální kvalitě.

Klíčové vlastnosti

Multimediální systém Lamax Drive S5 Navi+ spojuje několik zařízení do jednoho celku. Nabídne navigační systém, kameru do auta, parkovací kameru, Bluetooth Handsfree, umožňuje přehrávání hudby a videa, GPS tracking, funkci FM Transmitter a další. Vše je zobrazeno na 4.3" dotykovém dospleji. Zařízení podporuje Wifi. Zabudovaný mikrofon a reproduktory, micro SDHC slot (až 32 GB paměťové karty), konektivita mini USB, Bluetooth, Wifi.

Balení obsahuje:
  • přední kameru
  • zadní kameru
  • nabíječku do autozapalovače se dvěma USB výstupy
  • datový a napájecí kabel USB
  • propojovací kabel mezi přední kamerou a zadní kamerou
  • gumové příchytky ke zpětnému zrcátku
  • GPS modul
  • manuál

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lamax Drive S5 Navi+

Lamax Drive S5 Navi+

Operační systémAndroid 4.4 KitKat
Paměť16 GB
Cache1 GB DDR3 667 MHz
Displej4.3" LTPS
Úhel záběru120°
Rozlišení videa přední kamera1920 x 1080 - 30 fps, 1280 x 720 při 30 fps
Rozlišení videa zadní kamera1280 x 720 při 30 fps
Mikrofon a reproduktoryzabudované
GPSexterní

8 dalších produktů ve stejné kategorii: