Nové AKG Y16 Android Black Zobrazit větší

AKG Y16ABLK

AKG Y16 Android Black

Na dotaz

749 Kč

Sluchátka do uší poskytující univerzální, jedno-tlačítkový mikrofon/dálkový ovladač a uznávaný charakteristický AKG zvuk.
     Tato lehoučká sluchátka do uší dodávají kvalitní zvuk, který zdaleka překonává očekávání – současně s přidanou funkčností vám tato sluchátka umožňují okamžitě přeskakovat mezi potřebami vašeho smartfphonu a vašimi oblíbenými hudebnými stopami. Poslouchejte jen to, co chcete posluchat – způsobem, jakým chcete poslouchat, se současným využíváním vašich potřeb pro připojení.

Přátelské s přenosností: ideální společník pro mobilní zvuk pro téměř jakékoliv přenosné zařízení, kompletní s vlastním jemným pouzdrem na nošení.
     Bez ohledu na to, jak cestujete nebo které přenosné zařízení jste si vybrali za společnost, Y16A od AKG promění obyčejné poslouchání na celkový požitek pro životní styl na cestách. Zastavte poslouchání hudby a uskutečněte hovor ze svého smartphonu, díky mikrofonu/dálkovému ovladači vestavěnému v kabelu. Sluchátka jsou kompletní s vlastním měkkým pouzdrem pro bezpečnou přepravu na delších výletech. Co ještě můžete vůbec potřebovat na udržení kroku s požadavky svého zaneprázdněného životního stylu?

Atraktivní, ultra-lehký design s dostupností ve dvou stylových barevných provedeních (černé a bílé).
     Tato sluchátka do uší malých rozměrů mohou být sladěná s vaším osobním vzhledem a preferencemi.


Maximalizované pohodlí při nošení.
     Pokud jde o pohodlí, pohodlí při nošení je nejdůležitější a tato sluchátka do uší jsou dodávána s přesně pasujícími nástavci do uší pro rozhodující slovo v oblasti nošení a samotného vzhledu. Jsou tak lehoučká, že je nebudete chtít složit z uší.

Typ: Ultra-lehká, otevřená sluchátka do uší se zvukem studiové kvality a vestavěným ovladačem hlasitosti
Systém: Dynamický
Designn: Polo-otevřená sluchátka
Barva: Černá a Bílá
Frekvenční rozsah: 17 Hz až 23 kHz
Citlivost: 93 dB SPL/V
Vstupní impedance: 32 ohmů
Maximální vstupní výkon: 10 mW
Hmotnost (bez kabelu): 5 g
Kabel: 99.99% bezkyslíkový kabel, 1.2 m
Připojení: 3.5 mm koncovka, pevná pozlacená

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

AKG Y16 Android Black

AKG Y16 Android Black

30 dalších produktů ve stejné kategorii: